Jedinečná akce svého druhu: Australský MEET-UP

Zařazeno v Aktuálně, Austrálie

meet-up-australieKonec masovým přednáškám: Doraž na naše australsky vyladěné odpoledne!

Sami jsme byli svědky velkého množství masových přednášek o Austrálii, ze kterých jsme odcházeli zavaleni obrovským množstvím informací, které nám byly tak trochu k ničemu. Chtěli jsme slyšet praktické tipy a rady od těch, kteří v Austrálii sami byli a vyzkoušeli si život tam na vlastní kůži. Chtěli jsme slyšet i to, co se nepovedlo, čeho se vyvarovat, do čeho se nepouštět, a né jen věci typu: „Austrálie je skvělá, je pro každého, každý si práci najde, budete vydělávat majlant, anglicky se naučíte do dvou týdnů….“ Zní to skvěle, to je fakt, ale kolik je za tím pravdy, je to opravdu podložené praktickými zkušenostmi? Asi ne, ale dobře se to poslouchá, to se těmto masovým přednáškám upřít nedá.

Řekli jsme si, že to chceme dělat jinak. Dali jsme hlavy dohromady a přišli s nápadem vytvořit neformální meet-upy pro menší skupinky lidí, na které pozveme lidi, kterým se Austrálie dostala vysloveně pod kůži a se kterými si můžete popovídat opravdu o čemkoli a získat tak reálný obraz o Austrálii a životě tam.

Z vlastní zkušenosti víme, že je skvělé, si poslechnout i někoho z druhé strany, někoho, kdo v Austrálii žije. Podařilo se nám skoro nemožné. Na tento meet-up k nám z Austrálie dorazí Patrick a Fabio, se kterými si můžete popovídat nejen o australském životním stylu, ale také o tom, co a proč v Austrálii studovat. Od Fabia se dozvíte také o právě probíhajícím programu Kaplan Business School. Tato prestižní škola se rozhodla udělovat vysokoškolská stipendia na studium v Austrálii. Pro více informací klikni na Jak získat stipendium do Austrálie.

Na našem Meet-upu se dozvíš věci, které Ti jinde neřeknou a sám/a si je nevygoogluješ. Meet-up chceme doslova ušít na míru vám. Přizpůsobíme ho tomu, co vás o Austrálii nejvíce zajímá. Obsah budeme spoludotvářet během samotného Meet-upu. Zajímá nás, co zajímá Tebe. Sleduj náš facebook a hlasuj pro téma, které by Tě na Meet-upu nejvíce zajímalo. Skvělou zprávou je to, že je účast na Meet-upu pro Tebe při registraci na našem Facebooku zdarma.

  • Kdy se uvidíme? Ve čtvrtek 27.4. 2017 v 17:30
  • Kde se uvidíme? V budově České stavební akademie na Václavském náměstí
  • Na jak dlouho? Cca 90 min (záleží na tom, kolik vás toho bude zajímat)
  • Kolik to bude stát? Při registraci na našem Facebooku máte vstup zdarma
  • Jaká je kapacita? Kapacita je 20-30 lidí, tak nezapomeňte potvrdit svou účast, ať o své místo nepřijdete!

Náš tým

.Akce pro všechny účastníky Meet-upu:

  • Zápisné zdarma na škole Kaplan International English a Kaplan Business Schoolv hodnotě až 5.600 Kč.
  • Budeme soutěžit o 2 týdny studia zdarma na jazykové škole Kaplan v hodnotě 9.500 Kč. Poukaz máme pro 2 šťastlivce. Podmínkou je účast na Meet-upu.
  • Dozvíte se o možnosti, jak získat studijní stipendium na vysokou školu Kaplan Business School v hodnotě až neuvěřitelných 421.000 Kč.

Pro více informací o Meet-upu nás kontaktujte.

DOPORUČENÉ PŘÍSPĚVKY

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Backpacker_New ZealandMeet-up-moznosti studia v Melbourne