Atraktivní místo k životu: Perth

Zařazeno v Austrálie

Věděli jste, že Perth je druhým nejosamělejším milionovým městem na světě, pokud jako kritérium zvolíme vzdálenost od nejbližšího dalšího milionového města? Tím bychom s výčtem negativ skončili a teď se pusťme do toho, co se nám na Perthu líbí:

  • V Perthu téměř nonstop panuje nádherné, slunečné počasí. Dokonce je tu co do počtu dní v roce nejslunečněji v celé Austrálii
  • Perth vyniká vysokým životním standardem
  • Hlavní město Západní Austrálie nabízí nejlepší životní podmínky
  • Perth je významným ekonomickým centrem
  • Ideální místo pro cyklisty – stovky kilometrů cyklistických stezek
  • Perth nabízí nespočet outdoorových aktivit

Naše obliba Perthu je čím dál větší a to zejména kvůli tomu, že vláda západní Austrálie opravdu nelení a investuje nemalé finanční prostředky do rozvoje Perthu a tak se toto hlavní město stává stále atraktivnějším místem k životu.

Velké změny jsou v plném proudu poháněny vizí zabezpečit lepší budoucnost západní Austrálie prostřednictvím nových projektů a iniciativ.

studium v perthuStavba nového Perthu neboli BiggerPicture, jak je projekt často nazýván, přináší do města nespočet nových pracovních příležitostí a nemalé investice, jen na projekty jako je Elizabeth Quay nebo Riverside již bylo vyhrazeno 4,2 miliard australských dolarů.

Nový stadion, nábřeží, muzeum, byty,  nová vlaková spojení a mnohem více, Perth roste, je stále živější a čeká jen na vás až ho objevíte.

.

Elizabeth Quay

Park obklopující řeku Swan, ideální místo pro relax, grilování, jízdu na kole s krásným výhledem zpět na město. Výstavba parku vytvoří 4000 nových pracovních míst a jeho okolí se stane do budoucna pracovištěm více než 10 000 lidí.

Riverside

40 hektarový projekt umístěný na východě Perthu kolem řeky Swan se promění v kosmopolitní nábřeží, se nepřeberným množstvím aktivit k vyžití veřenou pláží, grilováním, novými byty a přímým spojením do centra města na Hay Street.

Stadion

Nový multifunkční stadion bude centrem národních i mezinárodních utkání. Alfou a omegou projektu jsou samozřejmě fanoušci a tak bude stadion se svými 60 000 místy k sezení patřit k nejlepším a nejmodernějším sportovištím v zemi.

Muzem

Město také chystá vystavět do roku 2020 nové muzeum na jehož postavení vyčlenila vláda 428 milionů AUD.

Letiště

Do roku 2020 se můžete těšit na lepší a rychlejší přístup na domácí i mezinárodní lety. Linka do Forestfiled bude mít 3 nové stanice a díky podzemnímu vedení železnice sníží ekologickou zátěž a zlepší čistotu ovzduší v okolí.

Podívejte se na mnoho dalších změn, na které se v Perthu můžete v příštích letech těšit.

DOPORUČENÉ PŘÍSPĚVKY

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Novy Zeland cestovani, studium, praceStudium na vysoke skole v evrope