Pozdrav ze slunné Sydney

Zařazeno v Austrálie, Vaše zážitky

 IMG_6506Jana je v Austrálii teprve měsíc a půl, ale i tak toho už zvládla opravdu hodně. Našla si práci, nové kamarády, užívá krásného počasí a pláží, a dokonce už začala šetřit peníze na prodloužení víz. Klobouk dolů :)

.
„Zdravím ze slunné Sydney do Prahy! :)
.
IMG_7080Mám se tu skvěle, vše zatím vychází podle plánu. Práci mám, školu zvládám a ubytování jsem si našla také super přímo na té samé stanici vlaku, kde mám školu a práci vlastně taky, takže nemusím dojíždět. Je to tu opravdu super. Mám tu plno nových kamarádů z ubytování právě od vás (IP), se kterými se stýkám doteď a trávíme společně volný čas. Noví spolubydlící jsou také super a velmi přátelští, takže se ani lépe mít nemůžu. :)
.
IMG_6273Užívám počasí a volných víkendů, co se dá a už se těším na léto a na pláž. Doufám, že se máte v ČR také skvěle a ještě jednou moc děkuji za pohotové jednání, přípravu veškerých dokumentů, spoustu užitečných informací. Připravili jste mě na můj pobyt opravdu dokonale.
.
Jsem tu sice asi měsíc a půl, ale už teď se snažím šetřit peníze na prodloužení víz a další školu. Z fotek můžete vidět, že jsem tu oslavila i své 21. narozeniny, moc jsem si je užila.
.
Ještě jednou moc díky za všechno!!!“
.
Jana
DOPORUČENÉ PŘÍSPĚVKY

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Succesfull womanVlajka Velká Británie na budově parlamentu