Austrálie se přiblíží světu: Přímé lety do Evropy jsou realitou

Zařazeno v Aktuálně, Austrálie

prime lety z evropy do australieJak by se vám líbil let z Evropy do Austrálie bez jediného přestupu? Být například z Londýna v Sydney za necelých 20 hodin a nemuset čekat dlouhé hodiny na mezipřistáních. I když se to zdá možná neuvěřitelné překonat téměř 17tis. kilometrů jediným letem, tak se to brzy stane realitou. Tuhle skvělou věc umožní právě nástup nových typů letadel s větším doletem (Boeing 777-200LR a Airbus A380).

Australské letecké společnosti Qantas hraje do karet především nižší cena leteckého paliva a technologický pokrok: nový Airbus A380 má nižší spotřebu, protože je o dost lehčí než jeho předchůdci. U nového Airbusu nebyl opomenut ani interiér letadla, kde bylo přihlédnuto ke komfortu cestujících, kteří na jeho palubě stráví téměř 20 hodin. V první třídě budou moct cestující využít komfortnějších lůžek a v ekonomické třídě se můžete těšit na větší prostor na nohy.

Kdy tedy budete moct let Sydney Londýn, let Perth Londýn nebo let Brisbane Londýn okusit na vlastní kůži? Airolinka počítá s rokem 2017. Austrálie se vám tak o dost přiblíží. Máte se na co těšit:)

Pokud na rok 2017 nechcete čekat a rádi byste se k protinožcům vypravili už těď, kontaktujte nás zde, rádi vám s výběrem letenky pomůžeme.

DOPORUČENÉ PŘÍSPĚVKY

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Fitzroy Island vylet v Cairnssoutez studium zdarma studenti