Australské univerzity patří mezi ty nejprestižnější na světě

Zařazeno v Austrálie

spoluzaci na univerzite v australiiAustrálii navštíví každý rok přibližně 180 tisíc studentů z více než 80 zemí celého světa. Hlavními motivy, proč se studenti do Austrálie vydávají, jsou představy dlouhých prázdnin plných surfování, focení klokanů a přátelení se s milými Australany. Koho by také nelákalo získat mezinárodně uznávaný titul na jedné z výborných univerzit, 2 – 4 roky plné pracovní povolení a k tomu roční výdělky 1,8 – 2mil. Kč.

 

 

 

 

 

13 důvodů, proč studovat na univerzitě právě v Austrálii

 1. Australské univerzity patří k nejlepším na světě! Hned sedm jich je v první stovce nejprestižnějších univerzit planety.
 2. Mezinárodně uznávané kvalifikace – zahraniční titul může být vstupenkou ke skvělému zaměstnání a australské univerzity mají výbornou pověst mezi zaměstnavateli. 
 3. Na australské univerzity neděláte přijímačky, stačí prokázat středoškolské vzdělání a dostatečné jazykové schopnosti (IELTS 6.0/CAE).
 4. V Austrálii můžete navázat na vaše vysokoškolské vzdělání z Čech magisterským nebo doktorandským studiem. 
 5. Nižší náklady na studium – privátní australské vysoké školy jsou levnější než v Anglii, Irsku nebo USA (semestr na vysoké škole v Austrálii začíná na $5000 AUD).
 6. Můžete zažádat o uznání předmětů, které jste již prokazatelně vystudovali doma (tzv. RPL -recognition of prior learning).
 7. Po úspěšném absolvování australské univerzity můžete získat plné pracovní povolení na 2 až 4 roky. Více se dozvíte zde.
 8. Během těchto 2 – 4 let máte šanci získat také 4-letá pracovní víza tzv. Sponsorship, který může být cestou k trvalému pobytu v Austrálii.
 9. Po dobu studia můžete pracovat 40h za 14 dní a neomezeně během prázdnin, průměrná hodinová mzda je $18 – $25AUD.
 10. Možnost až 4měsíčních prázdnin každý rok během studia s neomezeným pracovním povolením.
 11. Odlišný styl výuky – studium je postavené na osobním přístupu, na komunikaci, argumentaci, na projektech, které mají praktický přínos.
 12. Možnost stáží ve firmách během studia – např. povinný internship na vysoké škole Kaplan Business School po dobu 1 semestru.
 13. Při žádosti o studentská víza nemusíte prokazovat finanční krytí. Získání studentských víz na vysokoškolské studium v Austrálii je snažší než získání víz na odbornou školu.

Nejlepší australské university v roce 2015/2016

Univerzita Pořadí v Austrálii Pořadí ve světě
The Australian National University 1. 19
The University of Melbourne 2. 42
The University of Sydney 3. 45
The University of Queensland 4. – 5. 46
The University of New South Wales 4. – 5. 46
Monash University 6. 67
The University of Western Australia 7. 98
The University of Adelaide 8. 113
University of Technology Sydney (UTS) 9. 218
Macquarie University 10. 229

Více informací o vysokoškolském studiu v Austrálii naleznete zde. S podáním přihlášky na vysokou školu v Austrálii Vám pomohou naši specialisté.

DOPORUČENÉ PŘÍSPĚVKY

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

Nove Sydney Manly beachTým pracujících lidí