Jak jsem si skvěle užila hudební festival MTV na Maltě

Zařazeno v Evropa

Zrovna se dívám na počasí a tento týden hlásí opět ochlazení a déšť, a zatímco u nás to s tím létem moc valně nevypadá, tak na Maltě máte slunečné počasí skoro zaručené:).

Pro mě, když se řekne léto, tak si hned vybavím písčitou pláž, krásně šumící moře a hudební festivaly, které k létu neodmyslitelně patří. A i když jsem velká fanynka českých festivalů, tak před 4 roky se mi povedlo skloubit vše, co mám na létu ráda a vyrazili jsme s pár kamarády na Maltu na festival Isle of MTV.

Z Prahy létají přímé lety do Valety a po 2,5 hodinovém letu přistanete na velmi sympatickém letišti. Z letiště jsme si vzali taxi do ubytování, které nás vyšlo každého na 5 Euro. Samotný festival předčil všechna naše očekávání, na jednom místě zažijete neskutečnou energii, která Vás pohltí a Vy se ocitnete v neskutečném hudením víru. LMFAO a Snoop Dogg to tam pořádně roztočili:).

Vstup na festival je zadarmo (kromě doprovodných koncertů, které se konají v rámci celého hudebního týdne), takže žádné lístky nepotřebujete a určitě doporučuji pokud chcete dobré místo, vyrazit na akci o pár hodin dříve. Na místě je spoustu stánků s pitím a občerstavením, takže určitě do doby než začně pvní vystoupení se dobře zabavíte.

Letos se už pořádá 9. ročník, takže pokud si chcete užít kupu zábavy, tak vyražte 7.7. na Maltu, kde zažijte jednu velkou obrovskou party. A pokud se druhý den po protančené a prozpívané noci budete cítit trochu unaveně, tak není nic lepšího než sednout na bus a nechat se odvést na krásné písčité pláže v Melliehaha Bay nebo na Goldon Bay, kde se sluníčko a moře postárá o Vaše znovuoživení.

Rady a tipy, kam se na Maltě podívat naleznete v dalším připravovaném blogu.

Pictures source:  www.aceshowbiz.com

DOPORUČENÉ PŘÍSPĚVKY

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

blog information planetvivid collage