Report: IP Team ve Vídni

Zařazeno v Evropa

V průběhu srpna měla část našeho IP teamu příležitost navštívit školu ActiLingua Academy ve Vídni a setkat se i s jejími zástupci. Škola, která funguje již od roku 1988 a má celkem tři budovy v atraktivních částech Vídně, na nás působila velmi příjemným dojmem. Po svém založení si rychle získala reputaci jedné z nejlepších jazykových škol v Rakousku a kromě kvalitní výuky němčiny nabízí studentům také vlastní rezidenční ubytování, případně ubytování v apartmánech a hostitelských rodinách.

Team Information Planet ve vídeňské škola ActiLingua

Škola nabízí širokou škálu jazykových kurzů, ze které si vyberou všechny věkové kategorie a studenti jakékoliv jazykové úrovně. Na výběr jsou kurzy obecné němčiny, obchodní němčiny, ale také speciální typy kurzů, jako např. němčina + hudba nebo němčina + práce. Velké oblibě se těší také programy pro juniory, kdy škola kromě samotné výuky němčiny pořádá pro mladé studenty spoustu aktivit pro volný čas. Tento typ programu je oblíbený hlavně o letních prázninách, nicméně je možné vyrazit za studiem i v průběhu zimních měsíců a vyzkoušet např. program němčina a zimní sporty. Program pro volný čas je připraven i pro dospělé – např. procházky historickým centrem města s doprovodem vyučujícího.

ActiLingua Academy se může pyšnit skvělým národnostním mixem, do které můžeme zahrnout studenty z České republiky, Itálie, Ruska, Švýcarska, Polska, Maďarska, USA a spousty dalších. Pyšní se také členstvím v několika uznávaných mezinárodních organizacích (IALC, Campus Austria, CSN) a zároveň je oficiálním zkouškovým centrem.

Vídeň je skutečně velmi příjemné město ke studiu s pohodovou atmosférou. Snoubí se zde skvělá kombinace tradice, historie, kultury i současné moderní doby. Studenti mohou obdivovat známé kulturní památky, navštěvovat nejrůznější muzea, kterých je více než dostatek, nebo se nechat zlákat četnými kulturními akcemi či místní kuchyní.

Recent Posts

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

polaroidIP oslava tým