NEVZALI TĚ NA VŠ V ČR? Máme pro Tebe řešení!

Zařazeno v Evropa

Mnozí z vás, kteří jste právě odmaturovali, v současnosti řešíte zásadní problém: odmítnutí Tvé vysněné vysoké školy pro nedostatek místa nebo jiné důvody. Takový stav určitě není příjemný, čemuž často dopomáhá i tlak ze strany rodičů, a v hlavě vytváří mnoho otázek:

  • Co teď?
  • Půjdu pracovat?
  • Zkusím to příští rok?
  • Je to opravdu to co, chci studovat?
  • Co vlastně chci dělat po škole?

Strach o Tvou budoucnost je naprosto přirozený! Život po maturitě najednou rychle vyžaduje důležitá rozhodnutí, která mohou ovlivnit zbytek Tvého života.

Pokud i ty aktuálně zažíváš něco podobného, ​​určitě nezoufej a čti pozorně! Datum pro podání přihlášky v ČR možná skončil, v zahraničí tomu tak být nemusí! Stále máš možnost podat přihlášku například v takovém Nizozemsku nebo Anglii. Pojmenujme si proto Tvé možnosti pro lepší představu trochu blíže:

Nizozemsko

V zemi tulipánů a kvalitního sýra si s Information Planet stále můžeš podat přihlášku na školy, které ještě mají v současnosti volná místa. Často jsou to obory technického zaměření, ale také byznys či umělecké obory. Vysoké školy a univerzity jsou zde navíc zaměřené na praxi a student tak získává zkušenosti již během studia. Potřebuješ k tomu oficiální dokumenty ze školy, maturitní vysvědčení a certifikát z anglického jazyka! Bližší informace o Nizozemsku najdeš na naší stránce: www.studiumvholandsku.cz.

Holandsko

Anglie

Prestižní univerzity s překrásnými historickými kampusy! Přesně o tom je studium na univerzitě v Anglii. Přestože oficiální deadline pro odevzdání přihlášek už dávno uplynul, mnoho škol ještě nabízí volná místa na obory, o které letos nebyl velký zájem! A že je z čeho vybírat! V průměru na univerzitu připadá 300 studijních oborů! Většina z nich má také vlastní kariérní centrum s propojením na stovky zahraničních firem a společností a student se tak může zaměstnat hned po ukončení studia. Bližší info o univerzitách v Anglii najdeš na: www.studiumanglie.cz.

Máš pocit, že je toho příliš moc a za tak krátkou dobu nestihneš shromáždit všechny potřebné dokumenty? Nemusíš ztrácet celý rok! V Dánsku, kde je studium ZDARMA můžeš začít se studiem již od února a samotný deadline na předání přihlášky je až v říjnu.

budova vysoké školy v anglii

Zaujala Tě možnost studia v zahraničí a chtěl by jsi vědět více informací? Dohodni si s námi nezávaznou schůzku a zjisti víc!

Napiš nebo zavolej na pobočky v Praze nebo Brně

Praha: Veronika De Silva – veronika.desilva@informationplanet.cz (+420 722 208 130)

Brno: Lukáš Jelč – lukas.jelc@informationplanet.cz (+420 602 517 553)

DOPORUČENÉ PŘÍSPĚVKY

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

volne-pracovni-poziceMalta