Nevyšla Ti Working Holiday na Nový Zéland? Víme, co s tím!

Zařazeno v Nový Zéland

Jestli taky patříš mezi ty, kterým se tento týden rozplynul sen o cestě na Nový Zéland v rámci Working Holiday víz, tak máme pro Tebe zajímavou alternativu. Dokonce nebudeš limitován pouze ročním pobytem na Zélandu. Pokud se Ti totiž Zéland zalíbí natolik, tak si svůj pobyt můžeš protáhnout a zkusit své štěstí znovu a o WH zažádat příští rok přímo ze Zélandu. 

Příroda na Novém ZélanduNový Zéland InfografikaA co by tedy mohl být ten Tvůj náhradní plán? Skvělou alternativou Working Holiday víz jsou studentská víza, na kterých student také získává pracovní povolení, může cestovat a hlavně se zdokonaluješ v angličtině nebo jiném oboru. Možností existuje celá řada.

I když se Ti Working Holiday jeví jako ta nejskvělejší příležitost, tak realita může být trochu jiná. Řada našich klientů si u WH stěžují na to, že moc nepoužívají angličtinu, protože se převážně kamarádí s dalšími Čechy. Zároveň i s prací to mají trochu těžší, když moc neovládají jazyk. To nás ještě více utvrzuje v tom, že začít na Novém Zélandu studijně-pracovním programem, je to nejlepší řešení. Ve třídě je vždy vyvážený mix národností, takže Ti nehrozí, že budeš obklopen jen Čechy.

Nový Zéland nabízí spousty výhod ve srovnání s Velkou Británii, USA, Kanadou či Austrálii.

  • Jsou tu nižší životní náklady.
  • Za školné zaplatíš méně než u výše zmiňovaných zemí.
  • Zéland nabízí celoročně příznivé klima a patří mezi nejrozmanitější země na světě.

Možná by Tě mohl zajímat krátký rozhovor s Romanem, který si Nový Zéland zamiloval. 

Student Roman ze ZélanduCo Tě přimělo přijet na Novém Zéland?
Chtěl jsem změnu, poznat novou zem, nové lidi a hlavně se zdokonalit v angličtině. Vybral jsem si klidnější, méně turistickou lokalitu Tauranga, což je krásné místo, se skvělým životním stylem. Hned na začátku jsem si koupil kolo, což je skvělý dopravní prostředek po celém městě. Jezdím na něm i do školy.

Co škola?
Studuji na škole Bay of Planty English Language School. Můžu říct, že vidím velké pokroky v mé angličtině. Ve třídě máme skvělý kolektiv. Co mě na škole opravdu baví jsou každodenní tzv. „screen free time“. Nikdo nekouká do svých telefonů a tabletů, ale místo toho konverzujeme a to mou komunikaci v angličtině opravdu někam posouvá.

Jestli i Tobě nevyšla Working Holiday víza na Nový Zéland, naše specialistka na tuto destinaci Míša, Ti pomůže s alternativním plánem.

DOPORUČENÉ PŘÍSPĚVKY

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

jezero na Novem ZelanduPozvánka na australský meet-up