Maruška: Nový Zéland na vlastní kůži

Zařazeno v Nový Zéland, Vaše zážitky

Marie s námi v lednu vyrazila studovat na Nový Zéland, aby poznala život v zemi Pána prstenů na vlastní kůži. Jak se Marie má, co se jí nejvíce líbí na škole a jak je to na Zélandu s dojíždením? Čtěte dále její první dojmy!

silnice na Novém Zélandu „Zdravím! Chtěla jsem Vám sama napsat, ale stále jsem tu ze všeho tak unešená, že na email moc nekoukám. Škola je úplně skvělá, nevím jestli je to tím, že jsem v ní už více jak deset let nebyla :D, ale prostředí je hezké, učitelé strašně ochotní a spolužáci strašně milí. Spolužáky ve třídě mám z Číny, Japonska, Thajska a jedna holčina je z Kolumbie. Dva týdny jsem navštěvovala i odpolední kroužek angličtiny, kde se cvičili noví učitelé a tam docházelo hodně Brazilců. Tipovali mě na jejich krajanku :D.

Je to neuvěřitelné, strašně se mi tu líbí. Do práce zatím nechodím, strašně jsem se všeho bála, ale ten měsíc byl tak akorát na rozkoukání a dnes jsme se navíc přestěhovali, takže po tom, co jsem každý den musela dojíždět padesát minut autobusem plus necelou půlhodinku pěšky, teď bydlíme kousek od školy a zabere mi to tak osm minut chůze :).

silnice na Novém Zélandu 2Můj učitel mi doporučil jednu cateringovou společnost, kde sám chvilku pracoval, takže jsem tam již byla s CV a mám z toho dobrý pocit, navíc v okolí školy je dost krámků a všeho, takže si to zítra po škole pěkně obejdu a už bych chtěla pracovat. Zatím si tu prožívám dovolenou :).

Země je to krásná, lidé jsou neskutečně milí a přátelští, to by se Vám u nás nestalo, všichni Vám vrátí úsměv a prostě je to vážně strašně fajn.“

Láká Tě také život na Novém Zélandu? Chceš objevovat krásy Zélandu a zažít zcela nový život?

NAPIŠ NÁM!

Recent Posts

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search

GaudeamusBackpacker_New Zealand